B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds.Handlowych

Firma Master Colors Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista ds.Handlowych.
Miejsce pracy:północna Polska
Oferta ważna do:2016-02-15
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

• pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie sprzedaży • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz partnerami, • reprezentowanie obecnych partnerów na terenie Polski , • przygotowywanie zamówień, ofert • współpraca z "siedzibą" firmy • uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - wykształcenie techniczne - wymagane prawo jazdy kat. B - wysoka motywacja do podróży służbowych - mile widziane doświadczenie w szeroko pojętej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych - dobra znajomość obsługi Microsoft Office, - inicjatywa w działaniu i samokształceniu, - umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych, - umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów w relacjach z klientami.

Oferujemy:

- umowę o pracę - interesującą pracę w rozwijającej się firmie, - współpracę w międzynarodowym środowisku - szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. - Wyjazdy służbowe w kraju i zagranicą - Miłą atmosferę pracy - Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon służbowy, laptop, samochód służbowy)