B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Konstruktor

Firma UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego zatrudni na stanowisku Konstruktor.
Miejsce pracy:okolice Szczecina
Oferta ważna do:2016-02-29
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

 Projektowanie urządzeń i systemów transportu wewnętrznego w programie Solid Works  Opracowywanie dokumentacji technicznej dla potrzeb produkcji  Sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizowanymi projektami  Prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów  Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych  Współpraca z kooperantami i klientami w ramach realizowanych zleceń  Inne prace projektowe związane z działalnością działu projektowego

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe techniczne  Bardzo dobra znajomość programów Solid Works i AutoCAD  Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku konstruktor  Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego  Znajomość zagadnień technologii i budowy maszyn, wytrzymałości materiałów  Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego mile widziana  Kreatywność i innowacyjne myślenie  Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji  Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

 Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie  Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii  Dostęp do szerokiej oferty szkoleń rozwijających kompetencje  Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku  Atrakcyjne wynagrodzenie i dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)  Bardzo dobre warunki socjalne  Kontakty zawodowe i realizacja projektów dla renomowanych firm w Europie  Bezpłatny dojazd i powrót z pracy